Stowarzyszenie "OLIMP" Partner Polonia Bytom

olimp-polonia-bytom-logo

DLA FIRM

Masz firmę? Chcesz wspierać finansowo Polonię i mieć wpływ na co będą wydawane Twoje pieniądze? Zapraszamy do zapoznania się z korzyściami płynącymi z członkostwa wspierającego!

Za pośrednictwem Stowarzyszenia “OLIMP” Partner Polonia Bytom będziecie Państwo mogli współdecydować, na co będą przeznaczone Wasze pieniądze. Zostaniecie także umieszczeni w gronie Partnerów wspierających “OLIMP”, otrzymacie możliwość reklamowania się na imprezach organizowanych prze Stowarzyszenie “OLIMP” oraz “SKKPB”, a nawet na meczach BS POLONIA BYTOM!

POLONIA BYTOM

KORZYŚCI DLA SPONSORÓW

Zostając członkiem wspierającym Stowarzyszenia “OLIMP” Partner Polonia Bytom dołączają Państwo do elitarnego grona osób mających realnych wpływ na rozwój Polonii Bytom.

W zależności od wybranego pakietu mają Państwo szereg możliwości reklamowych, począwszy od informacji w mediach społecznościowych a skończywszy na meczach domowych niebiesko-czerwonych. Dochodzą do tego także spotkania biznesowe z pozostałymi Partnerami Stowarzyszenia “OLIMP”, na których macie Państwo możliwość zawarcia nowych znajomości lub zaprezentowania swojej firmy. Oczywiście nie zabraknie unikatowych gadżatów dla naszych Partnerów, niedostępnych w ogólnej sprzedaży.

WSPIERASZ-DECYDUJESZ!

PAKIETY SPONSORSKIE

Zapraszamy do kontaktu na

olimp@polonia.bytom.pl

w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz negocjacji indywidualnych warunków

WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ

Jeśli wybrałeś pakiet, którym chcesz aby Twoja firma wspierała Stowarzyszenie “OLIMP” PARTNER POLONIA BYTOM zapoznaj się ze statutem, regulaminem dyscyplinarnym i regulaminem opłat oraz wypełnij poniższą deklarację członkowską.

Wypełnij deklarację członkowską: