Przedsezonowa konferencja prasowa
Autor: sid   
13.09.2005, 21:49
Już w najbliższy piątek 16 września 2005 o godzinie 12:00 w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 12 odbędzie się przedsezonowa konferencja prasowa klubu TMH Polonia Bytom. Na konferencji zostanie przedstawionych wiele nowości związanych z klubem i drużyną Polonii.
Uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się o zmianach, jakie nastąpiły w statucie klubu podczas ostatniego walnego zgromadzenia klubu. W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną nowe bilety oraz karnety na sezon 2005/2006, oficjalnie przedstawione zostaną nowe koszulki, w których Poloniści będą występować w zbliżającym się sezonie. Koszulki będą z dużym „nowym” herbem z przodu w kolorach białym (domowe) oraz czerwonym (wyjazdowe).
Zostanie zaprezentowana drużyna. Skład, którym Polonia ma wywalczyć awans do Ekstraligi, bo taki właśnie cel stawia Zarząd przed zawodnikami i sztabem szkoleniowym. O ile zawodnicy krajowi są już w 99%  znani to zagraniczne posiłki Polonii są sprawą dość otwartą. Od wczoraj w Polonii przebywa bardzo dobrze znany w Polsce z występów w GKSie Katowice Pavel Mareczek. Zdaniem prezesa Polonii Mariusza Wołosza jest bardzo duża szansa, że zostanie on na najbliższy sezon w Bytomiu. Pozostałe dwa miejsca dla obcokrajowców pozostają wolne. W kręgu zainteresowań Polonii byli występujący już w Bytomiu Dalibor Rimsky oraz grający swego czasu w GKSie Tychy Jaroslav Smolik. Pierwszy jest dla nas narazie za drogi a drugi jeszcze nie skontaktował się z klubem. Jednak okienko transferowe jest otwarte do 20 grudnia 2005 więc pewnie uda się jeszcze pozyskać wartościowych graczy zagranicznych. Ten 1% składu krajowego pozostający niewiadomą to kontrakty Adama Golińskiego, Tomka Kowalczyka oraz Marka Żurka. Adam Goliński ma dać odpowiedź w przeciągu kilku dni, a dwóch kolejnych zawodników ma występować w GKSie Katowice, jednak w niepewnej dalej sytuacji „gieksy” nie wiemy jak potoczą się ich losy, dodajmy ze obaj ci zawodnicy są nominalnie w Polonii Bytom, GKS będzie mógł ich wypożyczyć lub odkupić.
Na konferencji poznamy także nowych sponsorów Polonii, którzy najbliższym sezonie będą wspomagać bytomski hokej w drodze do Ekstraligi…
 

Reklamy

Silesia Style

Spy-Tech

Miejsce na twoją reklamę

Miejsce na twoją reklamę

SKK na Facebook'u

Ogloszenie